Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

18 czerwca 2019
Harmonogram uroczystego zakończenia roku szkolnego przedstawia się nastepująco: klasy o - III - godz.
17 czerwca 2019
Grupa taneczno-aerobikowa sezon 2018/19 zakończyła ogromnym sukcesem. Zakwalifikowała się do grupy najbardziej utalentowanych młodych

7 nawyków szczęśliwego dziecka

W grudniowej świątecznej atmosferze dzieci klas 0 a i b wysłuchały trzeciego już opowiadania, którego bohaterem był tym razem jeżozwierz Igiełka. Przeżywał problemy szkolne, bowiem zamiast uczyć się na sprawdzian z ortografii, wszystkie popołudnia spędzał beztrosko na zabawie z kolegami i koleżankami. Wieczorem był zmęczony i zaraz zasypiał. Sprawdzian napisał źle i źle się z tym czuł. Ale od czego ma się przyjaciół. Wiewiórka Wanda pospieszyła z pomocą i pokazała mu jak się uczyć, by zapamiętać pisownię wskazanych wyrazów. Uczył się więc pilnie kolejne dni, a poprawę sprawdzianu napisał na najwyższą ocenę. Radości nie było końca. Igiełka przyswoił sobie zatem trzeci nawyk brzmiący: Najpierw obowiązki i praca, potem zabawa i przyjemności. Zaczynać należy od rzeczy trudnych i ważnych. Uczniowie opowiadali o swych obowiązkach domowych  wskazując, co sprawia im  trudności, a co jest łatwe. W ramach zajęć dzieci ćwiczyły rysowanie szlaczków, tworząc piękne choinki oraz wybierały prezenty z przepastnego worka Świętego Mikołaja.

17 stycznia 2019