Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

09 lipca 2020
Informujemy o naborze na stanowisko INTENDENTA w Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie. Szczegółowe
09 lipca 2020
  Klasa 0 - Przychodzimy do Pana Boga, red. J. Szpet, D. Jackowiak, Księgarnia św.

Od poniedziałku 16 marca szkoła i sekretariat działają w godzinach 8:00-13:00. Prosimy o ograniczanie kontaktu bezpośredniego z naszymi pracownikami do absolutnego minimum.

 

W związku z trwającą rekrutacją do zerówek i klas pierwszych przed drzwiami wejściowymi każdego dnia będzie wystawiona specjalna urna, do której należy wrzucać wydrukowane i podpisane wnioski.

 

Od poniedziałku 16 marca startujemy z e-nauczaniem.  Jest to dla nas wszystkich nowość, dlatego prosimy o wsparcie i wyrozumiałość. Aktualnie w Terminarzu w Librusie znajduje się plan zajęć na najbliższy tydzień. Przypominamy, że czas zawieszenia zajęć w szkole to nie tzw. koronaferie. Lekcje będą odbywały się według standardowego planu. Zmienia się jednak forma kontaktu ucznia i nauczyciela. Część nauczycieli zamierza prowadzić lekcje na platformie ZOOM, w związku z czym uczniowie powinni pobrać stosowny program na komputer i/lub telefon, tablet, który umożliwi nam kontakt wideo. W razie pytań, wątpliwości czy problemów namawiamy do kontaktu z nauczycielem danego przedmiotu lub wychowawcą za pośrednictwem wiadomości na Librusie. Będziemy reagowali na bieżąco.

 

Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego sugerujemy systematyczne sprawdzanie dziennika elektronicznego i strony naszej szkoły.

 

Jednocześnie prosimy o powiadomienie dotyczące ewentualnego pogorszenia stanu zdrowia któregoś z naszych uczniów czy pracowników, abyśmy mogli wdrożyć odpowiednie procedury postępowania.

 

 

Aktualności
13 marca 2020