Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

17 czerwca 2019
Grupa taneczno-aerobikowa sezon 2018/19 zakończyła ogromnym sukcesem. Zakwalifikowała się do grupy najbardziej utalentowanych młodych
13 czerwca 2019
Kacper Kaczmarek –

Przez ostatni tydzień szóstoklasiści na plastyce zmagali się z nie lada tematem - modą oraz z nietypowym materiałem, jakim był papier pakowy i czarno-białe gazety. Uczniowie mieli za zadanie wykonać niesamowite kreacje, które prezentowali na swoich koleżankach i kolegach. Materiał okazał się bardzo wdzięczny, a zamiast igły i nitki posłużyła taśma klejąca i taśma dwustronna. Pomysłów nie brakowało, począwszy od ekstrawaganckich sukienek, nakryć głowy i torebek po stroje stylizowane na bohaterach i rycerzach. Modele wraz z ekipami dzielnych projektantów oczywiście zostali nagrodzeni super ocenami i z dumą prezentowali się na ,, ściance" w 01. Zabawa z modą dostarczyła emocji i była świetnym przejawem kreatywności. Drżyjcie polscy projektanci mody!


Renata Marciniak

Moda na plastyce
24 maja 2018