Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

18 czerwca 2019
Harmonogram uroczystego zakończenia roku szkolnego przedstawia się nastepująco: klasy o - III - godz.
17 czerwca 2019
Grupa taneczno-aerobikowa sezon 2018/19 zakończyła ogromnym sukcesem. Zakwalifikowała się do grupy najbardziej utalentowanych młodych

Już po raz drugi najmłodsi uczniowie naszej szkoły powitali jesień podczas pieszego rajdu na Osową Górę. Rano wszyscy zebrali się na boisku i ze wspólnym okrzykiem na ustach wyruszyli szukać śladów jesieni w Wielkopolskim Parku Narodowym.

 

Uczestnicy rajdu poznali legendę o studni Napoleona. Jak głosi podanie, francuski cesarz miał napić się wody ze studni, która okazała się szampanem. Zaglądając do środka studni każdy z uczestników chciał się przekonać, czy i w tym dniu wypłynie szampan.

 

Na miejscu czekało też specjalne przygotowane ognisko, na którym dzieci mogły usmażyć kiełbaski. Po dobrym posiłku nadszedł czas na zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Rajd zakończył się  rozdaniem pamiątkowych dyplomów i medali dla każdego ucznia. Po odśpiewaniu piosenki i wykrzyknięciu hasła, klasy wraz ze swoimi wychowawczyniami wróciły do szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy włączyli się w pomoc w przygotowaniu rajdu!

 

Wychowawczynie klas 1-3

Powitanie jesieni!
Pieszy rajd klas 1-3
03 października 2017