Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 lipca 2021
Zachęcamy do zapoznania się z wyprawkami do zerówek i klas pierwszych oraz wykazem podręczników
02 lipca 2021
W dniu 22 czerwca 2021r. odbył się turniej piłki ręcznej chłopców z rocznika 2008

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich zainteresowanych szóstoklasistów do klasy siódmej dwujęzycznej. Jej specyfika opiera się na tym, że uczniowie mają 5 godzin języka angielskiego (zamiast standardowych trzech), co na przestrzeni dwóch lat nauki przekłada się na 120 lekcji więcej niż w zwykłych oddziałach. Dodatkowo dwie godziny historii oraz dwie godziny geografii także są nauczane z wykorzystaniem elementów anglojęzycznych. W sumie daje to kolejne 200 lekcji, na których uczniowie rozwijają swoją znajomość języka. 

Rekrutacja do klasy siódmej dwujęzycznej ma charakter otwarty, co oznacza, iż nie obowiązuje tu rejonizacja i uczeń z każdej okolicznej szkoły może się do niej zgłosić. Postępowanie kwalifikacyjne obejmuje test predyspozycji językowych, opierający się na zadaniach sprawdzających umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia zasad gramatycznych czy dopasowywania słów do definicji. Dodatkowo pod uwagę brane są oceny z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki widniejące na świadectwie ukończenia klasy szóstej. 

Zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie informacyjne i pokazową lekcję historii z elementami anglojęzycznymi, które odbędą się 15 kwietnia o godzinie 17:30 na platformie ZOOM. Więcej informacji znajduje się także w zakładce STREFA RODZICA I UCZNIA - NABÓR.

 

Link do spotkania:
https://us04web.zoom.us/j/74088229561?pwd=K2RpMFE0VFE2bGlmL01HeEt1WjhnQT09
 

Rekrutacja do klasy siódmej dwujęzycznej
15 kwietnia 2021