Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

18 czerwca 2019
Harmonogram uroczystego zakończenia roku szkolnego przedstawia się nastepująco: klasy o - III - godz.
17 czerwca 2019
Grupa taneczno-aerobikowa sezon 2018/19 zakończyła ogromnym sukcesem. Zakwalifikowała się do grupy najbardziej utalentowanych młodych

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018 / 2019

Stało się! Wspaniałe wakacje nieuchronnie dobiegły końca, a co za tym idzie - rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny.

 

O godzinie 9:00 na boisku szkolnym pojawili się nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-III. Po uroczystym przemówieniu Pani Dyrektor Ewy Agnieszki Szymańskiej nastąpiło pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Na ich twarzach malował się prawdziwy entuzjazm i duma z powodu przyjęcia do społeczności "Jedynki".

 

Nieco później przybyli nasi starsi podopieczni. Tu już nieco trudniej było dostrzec radość z powrotu do szkoły, ale to zapewne z powodu świadomości wyzwań, które w tym roku stoją szczególnie przed ósmoklasistami i ostatnim rocznikiem gimnazjum.

 

Jesteśmy przekonani, że to będzie ciekawy rok, pełen edukacyjnych przygód, szans na osobisty rozwój i zadowolenia z osiąganych postępów!

 

Do zobaczenia na lekcjach!

 

 

03 września 2018