Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

19 lipca 2019
Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację projektu
18 lipca 2019
III turnus półkolonii SP1 w Mosinie odbył się przy dobrej, choć czasami kapryśnej pogodzie.

Już w piątek 17 maja ruszają zapisy na półkolonie letnie, które w naszej szkole będą odbywały się w pierwszym i drugim tygodniu wakacji.

 

Dostępne turnusy to 24-28.o6  oraz 1-5. 07.

 

Zapisy odbędą się właśnie 17 maja w godzinach od 7.30 do 14.00 u pedagoga - pani Anny Ciążkowskiej w pokoju 104, natomiast od 14.00 do 17.00 u pani Dominiki Siąkowskiej-Goździk w świetlicy (najpierw małej, następnie dużej). Tego dnia będą również wydawane dokumenty kwalifikacyjne oraz zgody. Jeżeli nie mogą Państwo zapisać dziecka osobiście, należy wyznaczyć osobę wraz z pisemnym upoważnieniem, na którym proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, który turnus, telefon do rodziców, rozmiar koszulki dla dziecka. Oferta półkolonii jest dostępna w Librusie, na drzwiach wejściowych szkoły. Dzieci z zerówek otrzymają wydruk do domu.

Ruszają zapisy na letnie półkolonie!
13 maja 2019