Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

17 maja 2019
„Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym” (Ch.Chaplin) - takie jest nasze motto w małej
16 maja 2019
W najbliższą środę (22 maja) o godzinie 17:30 rozpoczną się warsztaty dla rodziców dzieci

Urząd Miejski w Mosinie informuje, że w terminach od 1 września do 15 września można składać wnioski o stypendium szkolne o charakterze socjalnym na uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Mosina. Z uwagi, że terminy składania wniosków narzucone przez ustawę, tj: 1 września jak i 15 września przypadają w tym roku w dzień wolny od pracy (w sobotę) informujemy, że wnioski będą przyjmowane w terminie od     3 września do 17 września 2018 r. (ostateczny i nieprzekraczalny termin złożenia dokumentów).

Pomoc materialna przysługuje na ucznia od I klasy szkoły podstawowej nie dłużej niż do ukończenia przez ucznia 24 roku życia. Dochód w rodzinie nie może przekroczyć 514 zł netto/osobę. Do dochodu rodziny nie wlicza się świadczenia 500+ i 300+.

Wnioski o stypendium na ucznia będą przyjmowane:

- w głównej siedzibie Urzędu Miejskiego - Pl.20 Października 1, w Biurze Obsługi Interesanta - oraz w budynku Nr 2 Urzędu Miejskiego przy ul. Dworcowej 3, I piętro, pok. nr 3,

- a także za pośrednictwem poczty.

Informacje dotyczące pomocy materialnej oraz druki wniosków do pobrania znajdują się          w siedzibie Urzędu w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej Gminy: www .mosina pl. w zakładce dla Mieszkańca, dział Oświata.

 

https://www.mosina.pl/stypendia-zasilki-dofinasowania

Stypendia socjalne
21 sierpnia 2018