Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

18 czerwca 2019
Harmonogram uroczystego zakończenia roku szkolnego przedstawia się nastepująco: klasy o - III - godz.
17 czerwca 2019
Grupa taneczno-aerobikowa sezon 2018/19 zakończyła ogromnym sukcesem. Zakwalifikowała się do grupy najbardziej utalentowanych młodych

Wycieczka na Targowisko Miejskie

Klasy 0A i 0B niedawno wybrały się na wycieczkę na Targowisko Miejskie w Mosinie. Celem wyprawy było obejrzenie straganów, na których sprzedawane są owoce i warzywa. Dzieci miały okazję obejrzeć różne owoce i warzywa, rozpoznawać je i nazywać. Znalazły się tam też takie owoce, które nie rosną w naszych sadach, np. banany, mandarynki, ananasy, granaty itp.  Na koniec wycieczki uczniowie zakupili różne warzywa i owoce, które po umyciu były degustowane w klasie. Zakupione ogórki trafiły do słoika, gdzie zostały poddane kwaszeniu. Podczas wycieczki dużo się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy. Wiosną udamy się tam  jeszcze raz, żeby porównać jakie owoce i warzywa będą wtedy sprzedawane. To była super zabawa i nauka.

07 listopada 2018