Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 lipca 2021
Zachęcamy do zapoznania się z wyprawkami do zerówek i klas pierwszych oraz wykazem podręczników
02 lipca 2021
W dniu 22 czerwca 2021r. odbył się turniej piłki ręcznej chłopców z rocznika 2008

Zgodnie z harmonogramem podajemy do wiadomości listę dzieci zakwalifikowanych do pierwszej klasy. Przypominamy jednocześnie, że dzieci obwodowe są przyjęte automatycznie, co oznacza, że w ich wypadku nie trzeba składać potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do szkoły.

 

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do złożenia POTWIERDZENIA WOLI uczęszczania dziecka do naszej szkoły w terminie od 29.03.2021 r. do 07.04.2021 r. godz. 13:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce. Wydrukowany i podpisany dokument należy wrzucić do urny stojącej przy wejściu do szkoły lub dostarczyć do sekretariatu.

Rodzice na stronie rekrutacji mogą też ten druk pobrać z pików do pobrania.

 

Dowożenie uczniów do szkoły pozaobwodowej jest obowiązkiem rodziców. Gmina zapewnia dowozy tylko do szkół obwodowych.

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych
29 marca 2021