15 kwietnia 2024

10 kwietnia 2024 roku na Malcie w Poznaniu odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny w kategorii dzieci. Najlepiej spisali się chłopcy z rocznika 2011-2012, którzy zostali MISTRZAMI POWIATU i awansowali do finału wojewódzkiego w Żerkowie.

Najlepszy indywidualny wynik uzyskał Wojciech Kwiatkowski z klasy VI C, który został srebrnym medalistą powiatu poznańskiego!

Szczegółowe wyniki i skład drużyn:

I miejsce(rocznik 2011,2012) Wojciech Kwiatkowski VI C, Kacper Paluch VI A, Filip Paluch VI A, Paweł Blumczyński VI C, Adam Chmielewski VI C, Gracjan Klitończyk VI A, Wojciech Mania V C (rezerwa);

VIII miejsce - (rocznik 2011,2012) Zofia Kubiak V C, Natalia Kamińska VI C, Marianna Olszak V B, Adriana Borus VI B, Emilia Paul VI B, Ewa Dengusiak V A;

IV miejsce – (rocznik 2013 i młodsze) Aleksandra Kubiak IV C, Zuzanna Kula IV C, Maja Jujeczka IV B, Letycja Janik IV A, Lena Jankowska IV B, Martyna Wośkowiak IV B, Zofia Jankowiak IV A (rezerwa), Daria Jungermann IV C (rezerwa);

V miejsce – (rocznik 2013 i młodsi) Eryk Szymański IV C, Gabriel Iwański IV C, Jan Kirchner IV B, Oliwier Stachowiak IV A, Tymoteusz Niedbała IV C, Igor Zydorczyk IV A, Albert Skalski IV B (rezerwa).

Gratulujemy!

Finał Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych