24 kwietnia 2024

17 kwietnia klasa 2C oraz nasze szkolne koło taneczne miały zaszczyt uczestniczyć w integracyjnym przedstawieniu zatytułowanym "Wiosenne porządki", zorganizowanym przez SOSW im. Janusza Korczaka w Mosinie w Mosińskim Ośrodku Kultury. Nasi utalentowani uczniowie mogli wystąpić na scenie, prezentując swoje umiejętności taneczne i wokalne. Integracja międzyszkolnego środowiska odgrywa kluczową rolę w naszej społeczności, ponieważ pozwala nam lepiej poznać siebie nawzajem, budować pozytywne relacje i wspierać się wzajemnie. Dzięki takim wydarzeniom jak "Wiosenne porządki" możemy wspólnie tworzyć atmosferę pełną radości, akceptacji i wzajemnego szacunku. Dziękujemy serdecznie SOSW im. Janusza Korczaka w Mosinie za zaproszenie nas na to wspaniałe wydarzenie, a wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile. Jesteśmy pełni wdzięczności i radości, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego spotkania.

Integracyjne przedstawienie pt. „Wiosenne Porządki”