18 kwietnia 2024

Zakończył się szkolny konkurs plastyczny ,,Wiosenny kolaż”. Uczniowie z różnych klas wykonali przepiękne, trójwymiarowe prace. Użyte elementy zaskakują pomysłowością, np. kwiaty z fasoli lub wiosenne zwierzaki z kartonu, piór i gazety. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 6a - Maja Kunicka, drugie Amanda Bulik z klasy 6c, Małgorzata Żak i Zofia Jankowiak z klasy 4a. Trzecie miejsce przyznano Oliwii Jankowiak z klasy 4a i Olgierdowi Dudziakowi z klasy 7a.Wyróżnienia otrzymały Hanna Zaleska z klasy 5b i Bianka Kantorczyk z klasy 4a. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, za piękne i trudne do wykonania prace, a wystawę z wszystkimi kolażami można obejrzeć na korytarzu przy zejściu do szatni.

Konkurs plastyczny dla klas 4-8 ,,Wiosenny kolaż”