15 kwietnia 2024
PROGRAM MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI

Ogłaszamy uruchomienie programu "Moje Miasto bez Elektrośmieci" w naszej szkole! Od 15 kwietnia do 31 grudnia 2024 roku zapraszamy Was do udziału w tej ekscytującej inicjatywie.

Celem programu jest promowanie świadomości ekologicznej i dbałości o środowisko poprzez recykling elektronicznych urządzeń. Zachęcamy Was do przynoszenia do szkoły swoich starych, nieużywanych elektrośmieci, takich jak telefony komórkowe, ładowarki, czy urządzenia AGD.

Co zyskujemy? Za każdy przyniesiony sprzęt otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na pomoce dydaktyczne dla naszej szkoły. Dzięki Waszej aktywności nie tylko wspieramy ochronę środowiska, ale także inwestujemy w lepsze wyposażenie edukacyjne dla naszych uczniów.

Dołączcie do naszej inicjatywy! Razem możemy uczynić nasze miasto czystsze, zdrowsze i bardziej zrównoważone!