19 marca 2018
Finał  Mistrzostw  Powiatu  w  Piłce  Ręcznej  Chłopców

W dniu 8.3.2018r. w Mosinie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych kat. Igrzyska dzieci. W finale spotkały się cztery drużyny. Bardzo dobrze spisali się chłopcy z Jedynki Mosina, którzy wygrywając wszystkie swoje mecze zdobyli pierwsze miejsce w turnieju, wywalczając tym samym awans do rozgrywek rejonowych.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie                      6 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Skórzewie                4 pkt.
3. Szkoła Podstawowa w Buku                                   2 pkt.

Rozgrywki rejonowe odbędą się 13.03.2018r. w Obornikach Wielkopolskich. Życzymy powodzenia i awansu do etapu wojewódzkiego.

Drużynę Jedynki Mosina reprezentowali następujący uczniowie:

Jakub Leśniowski, Wojciech Żurawski z klasy 5b, Antoni Nieckarz, Hubert Florek, Filip Murawski, Jan Hermann, Wojciech Tobys, Stanisław Walter, Oskar Wolny – z klasy 6a, Jacek Fajfer, Roman Borisov, Paweł Pogonowski – z klasy 6b, Bartosz Wojciechowski – z klasy 7c

Niestety nie mógł wystąpić w turnieju Igor Nowak z klasy 6c, który z wysoką gorączką kibicował nam na odległość, leżąc w łóżku. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia już na zawody rejonowe.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki