Psycholog

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 lipca 2021
Zachęcamy do zapoznania się z wyprawkami do zerówek i klas pierwszych oraz wykazem podręczników
02 lipca 2021
W dniu 22 czerwca 2021r. odbył się turniej piłki ręcznej chłopców z rocznika 2008

Ewa Cepel

Godziny przyjmowania:

 

poniedziałek – 9:40 - 15:40

wtorek – 10:30 - 15:30

środa – 8:00 - 15:15

czwartek – 8:00 - 14:30

piątek – 8:15 - 13:00

 

Kontakt: psycholog@sp1mosina.edu.pl

Drodzy Uczniowie!


Do psychologa szkolnego możecie przyjść z każdą sprawą, która wywołuje w Was silne emocje. Jeżeli czujecie się samotni, niezrozumiali, chcecie z kimś porozmawiać bądź potrzebujecie porady w ważnej dla Was kwestii- zapraszam serdecznie! 


Zapewniam przyjazną atmosferę i życzliwe wysłuchanie w każdej sprawie. Razem poszukamy najlepszych sposobów, abyście czuli się dobrze i bezpiecznie.


Spotkacie mnie również podczas zajęć grupowych, które odbywają się w Waszych klasach. Mogą one dotyczyć różnych tematów, którymi aktualnie będziecie się zajmować np. doskonaleniem umiejętności współpracy, radzeniem sobie ze stresem czy szukaniem rozwiązań w jakimś sporze. Porozmawiamy także o problemach związanych z uzależnieniami czy cyberprzemocą.


Uczniów, którym ciężko jest wyrażać swoje emocje i kontrolować zachowanie oraz nawiązywać kontakty z innymi, zapraszam na spotkania w bardziej kameralnych warunkach.


Wraz z paniami pedagog jesteśmy zaangażowane w różne akcje, przedsięwzięcia i konkursy na terenie szkoły. Z Panią pedagog Agnieszką prowadzimy wspólnie koło zainteresowań „Młodzieżowy Klub Mediatora”, gdzie uczymy się rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy.


Do spotkania ze mną zapraszam również Waszych rodziców.

 

Szanowni Rodzice!
Zapraszam do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Chętnie udzielę wsparcia i wskazówek w sprawach dotyczących funkcjonowania emocjonalnego i społecznego dziecka. Jeżeli martwicie się Państwo jego zachowaniem, chcecie polepszyć Wasze wzajemne relacje, zasięgnąć porady wychowawczej – zachęcam do kontaktu.