Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Konkursy przedmiotowe przeprowadzone

w roku szkolnym 2021 / 2022

20 października 2021
W czwartek 14.10.21 r. zakończył się konkurs plastyczny organizowany przez Instytut Poznański pod hasłem „ POZnań first to fly. 100-lecie lotnictwa cywilnego w Polsce”. Konkurs miał charakter otwarty, mogli w nim uczestniczyć dorośli i dzieci. Celem konkursu było zaprojektowanie w dowolnej technice płaskiej kartki pocztowej, upamiętniającej pierwszy pasażerski lot z Poznania do Warszawy, który miał miejsce 28 maja 1921 roku. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 6b Liliana Dengusiak zdobyła w konkursie 5 nagrodę. Dodatkowo znalazła się w gronie laureatów, których prace zostaną wydane w postaci pocztówki przez Pocztę Polską. W konkursie startowali również inni uczniowie z naszej szkoły -
18 października 2021
W piątek 1 października br. odbył się XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Szkolni egzaminatorzy na dwóch pierwszych lekcjach przystąpili do testowania klas 4-6. Następnie dwie pierwsze osoby, które wykonały swoje zadania najszybciej i oczywiście poprawnie, zakwalifikowały się do finału. Konkurs Kahoot odbył się w czasie dużej przerwy. Uczniowie mieli do rozwiązania 15 przykładów z tabliczki mnożenia. Liczyła się poprawność i szybkość. Oto nasi zwycięzcy: I miejsce – Lilianna Dengusiak kl. 6b, II miejsce – Gabriela Szykulska kl. 6a, III miejsce – Wiktoria Karaśkiewicz kl.4a. Oprócz konkursu poprosiliśmy uczniów klas 4-6 o wykonanie tabliczek mnożenia dowolną techniką i w dowolnej wielkości.