Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

10 stycznia 2022
Uczniowie klasy 4a wzięli udział w projekcie eTwinningowym „Christmas cards exchange”. W ramach wyzwania
17 grudnia 2021
Czas przedświąteczny jest wyjątkowy i dzieją się rzeczy niezwykłe. Do klas 0a i 0b

 

17.04.2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Gminy w czwórboju lekkoatletycznym. Na bardzo dobrze przygotowanym przez organizatorów - nauczycieli wychowania fizycznego SP2 - obiekcie odbyły się zawody w kategorii dziewcząt i chłopców. W skład każdej drużyny wchodziło 6 dziewcząt lub 6 chłopców.

Wszyscy mieli do zaliczenia 4 konkurencje lekkoatletyczne: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 m, bieg na 600 m dziewczęta i na 1000 m chłopcy. Każda konkurencja była punktowana w/g tabel lekkoatletycznych. Na końcowy wynik drużyny składały się rezultaty piątki z sześciu występujących w niej zawodników.

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie. Drugie miejsce zajęła SP nr 2 w Mosinie. Reprezentacje obu tych szkół wystąpią w Mistrzostwach Powiatu w Puszczykowie we wtorek 24 kwietnia.

                                                          

Małgorzata Karwatka i Zbigniew Lisiecki

Jedynka Mosina kolejny raz najlepsza!
20 kwietnia 2018