Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 czerwca 2022
We wtorek 21 czerwca 2022r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień
24 czerwca 2022
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie zaprasza uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie

 

17.04.2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Gminy w czwórboju lekkoatletycznym. Na bardzo dobrze przygotowanym przez organizatorów - nauczycieli wychowania fizycznego SP2 - obiekcie odbyły się zawody w kategorii dziewcząt i chłopców. W skład każdej drużyny wchodziło 6 dziewcząt lub 6 chłopców.

Wszyscy mieli do zaliczenia 4 konkurencje lekkoatletyczne: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 m, bieg na 600 m dziewczęta i na 1000 m chłopcy. Każda konkurencja była punktowana w/g tabel lekkoatletycznych. Na końcowy wynik drużyny składały się rezultaty piątki z sześciu występujących w niej zawodników.

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie. Drugie miejsce zajęła SP nr 2 w Mosinie. Reprezentacje obu tych szkół wystąpią w Mistrzostwach Powiatu w Puszczykowie we wtorek 24 kwietnia.

                                                          

Małgorzata Karwatka i Zbigniew Lisiecki

Jedynka Mosina kolejny raz najlepsza!
20 kwietnia 2018