Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Nowe wyzwanie dla piłkarzy ręcznych z Mosiny

17 maja 2019r. na piaszczystych boiskach na Placu Wolności w centrum Poznania, odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej Plażowej "Olimpijska Plaża". W imprezie tej wzięli udział piłkarze ręczni IDMAR Jedynka Mosina.

Turniej trwał od godziny 9:00 do 16:15 w kategoriach dziewcząt i chłopców. Każda z drużyn otrzymała od organizatorów komplet koszulek. Mecze rozgrywane systemem "każdy z każdym" trwały 2 x 8 min. Każda połowa była punktowana oddzielnie. W przypadku remisu 1-1 dla wyłonienia zwycięzcy dyktowane były rzuty karne.

Warto dodać, że w piłce plażowej można zdobyć bramkę za 1 lub 2 punkty. Dwa punkty zawodnik zdobywa jeżeli zdobędzie bramkę bramkarz lub zawodnik z pola, który w wyskoku wykona obrót o 360 stopni i rzutem zdobędzie bramkę. Doskonale w tym turnieju spisali się zawodnicy mosińscy zdobywając 3 miejsce, a miejsce o finał przegrali właśnie po rzutach karnych.

Najlepszym graczem turnieju został wybrany zawodnik IDMAR Jedynki Mikołaj Grzywacz.

Jest to kolejne doświadczenie piłkarzy ręcznych IDMAR Jedynka Mosina, którzy otrzymali od organizatorów imprezy zaproszenie na Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Ręcznej Plażowej do Szczecina w dniach 7 - 9 czerwca 2019r.

Jak widać nie tylko na parkiecie mosińscy piłkarze ręczni odnoszą sukcesy!

Dzisiejszy turniej to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także doskonała zabawa, choć po turnieju zawodnicy byli bardzo zmęczeni bieganiem w głębokim piasku.

Drużyna IDMAR Jedynka wystąpiła w następującym składzie:

Tobys Wojciech, Florek Hubert, Grzywacz Mikołaj, Nowak Igor, Hermann Jan, Murawski Filip, Poniatowski Aleksander, Turowski Stanisław, Kaczmarek Jakub.

Powodzenia w kolejnych wyzwaniach.

04 czerwca 2019