Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 maja 2022
Jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas zmierzą się z ogromem wiedzy i
19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania

W czwartek 10 maja br. w naszej szkole odbyły się coroczne obchody ŚWIĘTA  ZIEMI  w klasach 0- III.  Przywitała nas piękna, słoneczna pogoda. Impreza zorganizowana była w godz. 9-12  i odbywała się na terenie szkoły.

 

O godz. 9 wszystkie klasy wraz z wychowawcami zebrały się na boisku szkolnym. Tam zostały przydzielone zadania do wykonania. Na boisku sportowym każda grupa wiekowa brała udział w grze w dwa ognie, a wychowawcy kl.0  przygotowali dla podopiecznych wyścigi rzędów. Po emocjonujących i wyczerpujących rozgrywkach sportowych każdy uczeń udał się do stołówki na poczęstunek.

 

W klasach uczniowie wykonywali prace plastyczne w rozmaitych technikach, przedstawiające rybki (kl. 0),  kwiaty (kl. I),  drzewa i krzewy (kl. II) oraz owady (kl. III).  Następnie każde dziecko udało się do stołówki szkolnej,  gdzie na ścianie nad sceną  przytwierdzały swoje wytwory plastyczne,  tworząc w ten sposób zespołowo niezwykle kolorowy obraz Ziemi. Następnym etapem etapem było rysowanie kredą po chodnikach i boisku szkolnym odpowiedzi na pytanie: O co prosi nas Ziemia?  Powstały ciekawe prace indywidualne i zespołowe. W ostatniej części imprezy wszyscy uczniowie udali się ponownie do stołówki na przedstawienie muzyczno-taneczne o tematyce ekologicznej,  przygotowane przez kl.III d pod kierunkiem p. Elżbiety Stelmaszyk. Klasa III a  zaprezentowała wymyślone na lekcjach hasła dotyczące zasad ekologicznego życia, natomiast kl.II a zaśpiewała piosenkę.  Na koniec p. dyrektor Ewa Szymańska wręczyła uczniom poszczególnych klas dyplomy za udział.

 

Pomysłodawcami i organizatorami byli nauczyciele kl.0-III pod kierunkiem p. Ewy Walczak.

Szkolne obchody Święta Ziemi
16 maja 2018