Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
W piątek 29 września 2017 nasza szkoła wzięła udział w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. W trakcie pierwszych pięciu lekcji egzaminatorzy wchodzili na zajęcia do wszystkich klas od 3SP do 3 gimnazjum i rozdawali kartki z pięcioma przykładami do rozwiązania. Pierwsza osoba, która poprawnie wykonała obliczenia przechodziła do dalszego etapu. Liczyła się dokładność, ale i szybkość obliczeń. W finale spotkali się zwycięzcy z każdej klasy i wśród nich na każdym poziomie wyłonił się Mistrz Tabliczki Mnożenie. Oto lista naszych bohaterów: 
 
Klasy IV: Filip Podstawa z 4c,
Klasy V: Zuzanna Wołujewicz z 5c,
Klasy VI: Antoni Narciarze z 6a, 
Klasy VII: Berenika Goryniak z 7b,
Klasy IIG: Mateusz Kołodziejczak z 2bG,
Klasy IIIG: Zuzanna Napierała z 3aG. 
 
Na szczególną uwagę zasługuje też uczeń Jakub Kleiber z klasy IIIc SP, który rywalizował na równym poziomie z uczniami klas czwartych. 
 
W trakcie przerw komisja egzaminowała również innych pracowników naszej szkoły. Wśród nich znalazła się pani Dyrektor,  pani wicedyrektor, pani pedagog, pani księgowa, panie pracujące w sekretariacie oraz w świetlicy szkolnej, a także inni nauczyciele. Taka powtórka tabliczki mnożenia przydała się wszystkim bez względu na wiek i  pełnioną funkcję.  Za rok wrócimy znowu!!!
 
Dziękuję pozostałym nauczycielom za wyrozumiałość i wsparcie w czasie tego dnia (szczególnie panu Błażejowi Lewandowskiemu)!!!
Pozdrawiam! 
Maja Matusiak- Kapczyńska 

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2017
04 października 2017