04 października 2017
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2017
W piątek 29 września 2017 nasza szkoła wzięła udział w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. W trakcie pierwszych pięciu lekcji egzaminatorzy wchodzili na zajęcia do wszystkich klas od 3SP do 3 gimnazjum i rozdawali kartki z pięcioma przykładami do rozwiązania. Pierwsza osoba, która poprawnie wykonała obliczenia przechodziła do dalszego etapu. Liczyła się dokładność, ale i szybkość obliczeń. W finale spotkali się zwycięzcy z każdej klasy i wśród nich na każdym poziomie wyłonił się Mistrz Tabliczki Mnożenie. Oto lista naszych bohaterów: 
 
Klasy IV: Filip Podstawa z 4c,
Klasy V: Zuzanna Wołujewicz z 5c,
Klasy VI: Antoni Narciarze z 6a, 
Klasy VII: Berenika Goryniak z 7b,
Klasy IIG: Mateusz Kołodziejczak z 2bG,
Klasy IIIG: Zuzanna Napierała z 3aG. 
 
Na szczególną uwagę zasługuje też uczeń Jakub Kleiber z klasy IIIc SP, który rywalizował na równym poziomie z uczniami klas czwartych. 
 
W trakcie przerw komisja egzaminowała również innych pracowników naszej szkoły. Wśród nich znalazła się pani Dyrektor,  pani wicedyrektor, pani pedagog, pani księgowa, panie pracujące w sekretariacie oraz w świetlicy szkolnej, a także inni nauczyciele. Taka powtórka tabliczki mnożenia przydała się wszystkim bez względu na wiek i  pełnioną funkcję.  Za rok wrócimy znowu!!!
 
Dziękuję pozostałym nauczycielom za wyrozumiałość i wsparcie w czasie tego dnia (szczególnie panu Błażejowi Lewandowskiemu)!!!
Pozdrawiam! 
Maja Matusiak- Kapczyńska