12 października 2017
„Tęcza emocji” wystartowała

W październiku bieżącego roku rozpoczęły się zajęcia dla chętnych dzieci z klas 1-3 pt. „Tęcza emocji”. Podczas pierwszych spotkań staraliśmy się lepiej poznać, grając i bawiąc się wspólnie, rozmawiając o swoich zainteresowaniach i pasjach. Każdy uczestnik wykonał także swoją podobiznę, widoczną na załączonych fotografiach.

W najbliższym czasie poznamy cały wachlarz ludzkich emocji. Przyjrzymy się, w jaki sposób je odczuwamy, co powodują w naszym zachowaniu oraz poznamy metody ich wyrażania tak, aby nie zrobić sobie i innym przykrości.

Każde spotkanie ma być okazją do świetnej zabawy i cennej nauki przydatnej w codziennych doświadczeniach w szkole, w domu czy na podwórku. Emocji nie zabraknie.

Ewa Cepel

psycholog