25 stycznia 2021

Uczniowie klas V-VII mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie na zrobienie prezentacji multimedialnej. Tematem prezentacji były „Tradycje świąteczne w różnych państwach świata”.  Uczniowie bardzo różnie zinterpretowali ten temat. Niektórzy skupili się na jednym wybranym kraju, inni porównywali zwyczaje w kilku państwach świata. Wśród krajów pojawiła się oczywiście Polska, Stany Zjednoczone, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Hiszpania, Japonia, Francja, Rosja, ale również bardzo odległa Australia. Prezentacje były bardzo ciekawe i zawierały wiele szczegółów. O dokładnym obejrzeniu wszystkich prac komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce - Justyna Dolata kl. 7d

II miejsce - Marcin Muth kl. 7c

III miejsce -  Helena Zięta kl. 5b

Wyróżnienia:

Zofia Białożyt kl. 7c,

Maria Łakoma kl. 7c.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

„Tradycje świąteczne w różnych państwach świata” – konkurs na prezentację multimedialną dla klas V-VII