20 listopada 2018

Od października kilkoro naszych uczniów posiada indeksy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Biorą oni udział w Akademii Młodego Ekonomisty (AME). Jest to program prowadzony przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Jego celem jest edukacja ekonomiczna młodzieży. AME działa w systemie semestralnym. Spotkania dla uczniów składają się z wykładu oraz warsztatów. Problematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, historii gospodarczej, psychologii i etyki biznesu. Program AME obejmuje również serię bardzo ciekawych i wartościowych wykładów dla rodziców, nie tylko z zakresu z zakresu edukacji ekonomicznej, ale też wychowania dzieci.

Agata Walter

Akademia Młodego Ekonomisty