Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Baliki klas II

Karnawał dobiegł już końca, ale my zawsze chętnie wracamy do miłych wspomnień, dlatego prezentujemy Wam relację z baliku klas drugich.

 

W tym roku nieco inaczej niż w poprzednich latach, zamiast wspólnej imprezy, każda klasa bawiła się na baliku w swoim gronie. Kolorowo przybrane sale lekcyjne zamieniły się w sale balowe. Jak to na prawdziwych balach karnawałowych bywa, nie zbrakło piratów, policjantów, księżniczek, jednorożców, czarownic i postaci z bajek. Na dzieci czekał słodki poczęstunek i różne konkursy; kto trafniej rzuci do celu, kto wygra wyścig na gazetach, komu udała się najdłużej zatańczyć z balonem. Wszyscy świetnie się bawili i miejmy nadzieję, że za parę lat z uśmiechem będą wspominać klasowy balik. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z zabaw klas drugich.

24 lutego 2021