Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Żyjemy w szybko rozwijającym się świecie. Do naszego życia wkraczają nieustannie nowe osiągnięcia technologiczne. Na rynku poszukiwanych jest coraz więcej specjalistów z branży IT. Dlatego duży nacisk we współczesnej edukacji kładzie się nie tylko na umiejętność obsługi komputera, ale także innych urządzeń elektronicznych. Kodowanie i programowanie zaczęło podbijać świat edukacji.

Międzynarodowe Targi Edukacyjno-Technologiczne Bett Show, które odbywają się co roku w Londynie, skupiają najważniejszych wystawców z branży technologicznej w dziedzinie edukacji. Podczas targów można samodzielnie skonstruować i zaprogramować robota, użyć nowoczesnej platformy do komunikacji z rodzicami i uczniami, zachęcić dzieci rozwijania kreatywności poprzez używanie różnych aplikacji. Podczas pobytu na targach szczególnie spodobał nam się projekt, który wykonali niespełna 10-letni uczniowie szkoły z Hong Kongu – inteligentnego systemu kołyski dla dziecka. Reagował on na ruchy dziecka. Cieszymy się, że na targach nie zabrakło polskich akcentów, m.in. gry Scottie go!

Jesteśmy dumni, że wśród uczestników tego wydarzenia nie zabrakło reprezentantów z naszej szkoły.

Alicja Plenzler i Paulina Mania

Bett Show 2018
06 marca 2018