Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 maja 2022
Jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas zmierzą się z ogromem wiedzy i
19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania

Żyjemy w szybko rozwijającym się świecie. Do naszego życia wkraczają nieustannie nowe osiągnięcia technologiczne. Na rynku poszukiwanych jest coraz więcej specjalistów z branży IT. Dlatego duży nacisk we współczesnej edukacji kładzie się nie tylko na umiejętność obsługi komputera, ale także innych urządzeń elektronicznych. Kodowanie i programowanie zaczęło podbijać świat edukacji.

Międzynarodowe Targi Edukacyjno-Technologiczne Bett Show, które odbywają się co roku w Londynie, skupiają najważniejszych wystawców z branży technologicznej w dziedzinie edukacji. Podczas targów można samodzielnie skonstruować i zaprogramować robota, użyć nowoczesnej platformy do komunikacji z rodzicami i uczniami, zachęcić dzieci rozwijania kreatywności poprzez używanie różnych aplikacji. Podczas pobytu na targach szczególnie spodobał nam się projekt, który wykonali niespełna 10-letni uczniowie szkoły z Hong Kongu – inteligentnego systemu kołyski dla dziecka. Reagował on na ruchy dziecka. Cieszymy się, że na targach nie zabrakło polskich akcentów, m.in. gry Scottie go!

Jesteśmy dumni, że wśród uczestników tego wydarzenia nie zabrakło reprezentantów z naszej szkoły.

Alicja Plenzler i Paulina Mania

Bett Show 2018
06 marca 2018