30 października 2020

Podczas naszej długotrwałej nieobecności w szkole z powodu pandemii, biblioteka szkolna zachęciła dzieci, aby sięgnęły do swoich księgozbiorów i uwieczniły na fotografii, jak spędzają czas wolny z książką.

Na nasz apel odpowiedziało 27 uczniów z klas 0 - III, którzy nadesłali przepiękne zdjęcia jak czytają książki, w różnych , nietypowych miejscach. Efekty możemy podziwiać na wystawie w holu głównym naszej szkoły.

Dzieci, które wzięły udział w konkursie zapraszamy od poniedziałku, 12 października br., po nagrody do biblioteki.

20 października br. wystawa powędrowała do Mosińskiej Biblioteki Publicznej, z którą współpracujemy od wielu lat,  aby mieszkańcy naszego miasta mogli zobaczyć małych czytelników, rozwijających swoje pasje.

"Czytam, bo lubię" - wystawa pokonkursowa