05 grudnia 2017
Dyktando dla Leworęcznych

24 listopada 2017 r. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała „Gminne Dyktando dla Leworęcznych”.

Po eliminacjach międzyszkolnych, które odbyły się 14 listopada 2017 r. i w których wzięło w udział 10 uczniów naszej szkoły, do następnego etapu zakwalifikowały się: Zuzanna Jakubowska z 5c, Martyna Kozłowska z 7b, Justyna Glinkowska z 2a oraz Natalia Ambroziak z 3a.

Ostatecznie po zmaganiach na poziomie gminnym mistrzem ortografii w klasach 4-6 została Zuzanna Jakubowska z 5c, natomiast w klasach 7, 2 i 3 gimnazjalnych: Justyna Glinkowska z 2a otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Bem