04 grudnia 2017
Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada w naszej szkole dzieci z klas 0 – III obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W pięknie udekorowanej stołówce szkolnej pani Hania wprowadziła nas w świat bajkowy. Dzieci z opaskami na głowach i misiami przy boku mogły wziąć udział w różnych konkursach, takich jak odgadnięcie piosenki, układanie puzzli, degustacja miodu na czas, recytacja wiersza. Pani Iza przygotowała krótką zabawę, a pani Małgosia przeczytała dzieciom bajkę.  Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Jadą, jadą misie”, obejrzeliśmy prezentację oraz bajkę „Miś Uszatek”.  Po konkursach, zabawach, bajkach i piosence nadszedł czas na wręczenie dyplomów i upominków. Jury wyróżniło za prace plastyczne następujące dzieci:

klasy pierwsze: I miejsce – Oliwier Żelazny z kl. Ib, II miejsce – Wojciech Pawlak z kl. Ia, III miejsce – Olgierd Dudziak z kl. Ia

klasy drugie: I miejsCe – Nikola Grzywacz z kl. IIa, II miejsce – Martyna Kula z kl. IIa, III miejsce – Marta Piotrowska z kl. IIa

klasy trzecie: I miejsce kl. IIIa  praca zbiorowa:  Nel Kubiak, Maja Rożek, Hanna Rothe, Maja Łowińska, Maria Kapczyńska, Gabriela Demut, II miejsce kl. IIId  praca zbiorowa: Zuzanna Jandy, Amelia Lulka, Weronika Kusz, Lena Kowalska, III miejsce kl.IIIb  praca zbiorowa: Amelia Płócienniak, Julia Żelazna, Martyna Silska, Sandra Błaszyk.

W konkursie recytatorskim: I miejsce – Gabriela Demut, II miejsce – Liwia Woźniak, III miejsce – Weronika Kusz.

Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane kanapką z miodem oraz misiakowym żelkiem.

Po słodkim co nieco każda klasa poszła do biblioteki szkolnej obejrzeć  wystawę książek o misiach oraz zobaczyć pluszowe misiaki przyniesione przez dzieci. Na długo pozostanie w naszej  pamięci  ten dzień. Wychowawczynie klas 0 - III