Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

Ku uciesze wszystkich optymistów niedawno obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pozytywnego Myślenia. Inicjatorką tego święta jest Kirsten Harrell,  amerykańska psycholog zajmująca się badaniem wpływu optymistycznego nastawienia na zdrowie. Okazuje się, że optymiści są zdrowsi, żyją dłużej i żyje im się przyjemniej niż pesymistom.

Tego dnia obowiązkiem wszystkich uczniów i pracowników szkoły było przyniesienie pozytywnego nastawienia, a kto mógł również różowych okularów. Patrząc przez nie na otaczający świat okazało się, że jest on piękny i radosny, a trudności, których doświadczamy, są do pokonania.

Na korytarzach szkolnych pojawiły się również postaci naszych koleżanek i kolegów, którym zabrakło optymizmu i wiary w siebie. Dzięki pomocy chętnych uczniów otrzymali oni piękne ubrania uszyte z pozytywnych i budujących myśli.

Dziękujemy za włączenie się w akcję. Liczymy na to, że optymistów w naszej szkole przybędzie i doskonałą okazją do tego, by szklanka była zawsze w połowie pełna nie będzie tylko jeden dzień w roku.

 

Panie pedagog i psycholog

Dzień Pozytywnego Myślenia
06 marca 2018