22 października 2018

W dniu 12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. W tym roku chcieliśmy, aby wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wspólnie świętowali ten dzień.

Już od samego rana do stołówki szkolnej rodzice przynosili wspaniałe wypieki. Były serniki, babki, jabłeczniki, muffinki i wiele innych słodkości. Następnie ciasta zostały zapakowane, a uczniowie dostarczali smakołyki do poszczególnych klas, gdzie uczniowie wraz z nauczycielem mogli rozkoszować się tymi pysznościami. Do każdej paczki dołączony został prezent dla nauczyciela w postaci zakładki do książki oraz zaproszenie dla nauczyciela na kawkę i ciacho, które serwowane były o 10:30 w stołówce szkolnej. Zakładki do książek zostały zrobione przez uczniów podczas zajęć z p. Renatą Lipińską – Marciniak.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Anita Walachowska

Ewa Solarska