08 marca 2024

W Dzień Kobiet nasza szkoła ożyła radością, kreatywnością i wdziękiem. Kółko teatralne i kółko taneczne przygotowały niezapomniany występ, który zachwycił zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Dzieci z klas 1-3 pokazały swój talent, tańcząc do znanych utworów, a ich kolorowe stroje i uśmiechy przyciągnęły uwagę wszystkich obecnych.

Po zakończeniu występów dzieci z kółek artystycznych rozdawały piękne tulipany wszystkim paniom obecnym na sali. To gest szacunku i uznania dla ich pracy, zaangażowania i codziennego wkładu w edukację naszych uczniów. Każda tulipanowa dłoń była jak podziękowanie za ich trud i serce.

Dzień Kobiet to czas, kiedy możemy celebrować siłę, talent i piękno kobiet w naszym życiu. Niech te wspomnienia pozostaną w naszych sercach na długo!