16 października 2019

W święto Komisji Edukacji Narodowej uczniowie z klas 5b i 5c zaprosili swoich nauczycieli i pracowników szkoły na wyjątkowe wydarzenie. Wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali przedstawienie, które pokazywało w nieco zabawnej formie codzienne życie naszej szkoły. Podczas uroczystości nie zabrakło piosenek o nauczycielach i awansie zawodowym, wierszy opisujących ulubione przedmioty szkolne i samych nauczycieli. Uczniowie piątych klas nie dość, że zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, to jeszcze pokazali, jak powinno się tańczyć, bowiem zatańczyli popisowo do muzyki z musicalu Greese, a to wszystko pod czujnym okiem swojej instruktorki tańca i wuefistki - p. Małgorzaty Karwatki. Podczas uroczystości pani dyrektor Ewa Agnieszka Szymańska nagrodziła tych nauczycieli i pracowników szkoły, których praca w wyjątkowy sposób przyczyniła się do wzrostu jakości pracy i oferty edukacyjnej naszej placówki. Nauczyciele otrzymali od uczniów po pięknym wrzosie, a na koniec wszyscy udali się do specjalnie przygotowanej kawiarenki, gdzie niepoganiani przez dzwonki i obowiązki mieli chwilę czasu na świętowanie.

Dzień Nauczyciela