15 lutego 2019

Dnia 4 lutego br. obchodziliśmy w naszej szkole święto wszystkich optymistów. Pragnęliśmy, aby tego dnia każdy spróbował mimo trosk i kłopotów spojrzeć na świat przez różowe okulary i „włączyć” pozytywne myślenie. Zdarza się bowiem, że czarne myśli przysłaniają nam to, co dobre i piękne w naszym życiu. Kiedy przytrafia się gorszy dzień, tracimy nadzieję i motywację do działania warto wtedy zdopingować się pozytywnym hasłem. Oto niektóre propozycje naszych uczniów:

Nigdy się nie poddawaj”

„Pomyśl o miłych rzeczach, które Cię czekają”

„Jutro będzie lepiej”

„Jeśli nie możesz lecieć- biegnij

Jeśli nie możesz biec-idź

Jeśli nie możesz iść- czołgaj się, ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód”

W ramach obchodów Dnia Pozytywnego Myślenia chętni uczniowie z klas 1-4 utworzyli galerię prac pt: „Mój szczęśliwy dzień”. Gratulujemy i dziękujemy za udział: Jagodzie Szafran z klasy 1a, Pawłowi Łuczka z klasy 1c, Aleksandrze Kamyszek z klasy 1c, Alicji Kubiaczyk z klasy 2a, Aleksandrze Śmigielskiej z klasy 4d oraz Patrykowi Kreczmer- Sobkowiak z klasy 4d.

Dzień Pozytywnego Myślenia