12 lutego 2019

W dniu 31 stycznia 2019 roku grupa uczniów klas III Gimnazjum oraz klas VIII naszej szkoły uczestniczyła w Dniu Zawodowym w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z popularnymi dziś zawodami technik logistyk, technik hotelarstwa oraz ofertą kształcenia w zawodach na poziomie Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Liceum Ogólnokształcącym. Spotkanie miało na celu pomoc w trudnym wyborze dalszego kierunku kształcenia. Uczniowie w ramach Dnia Zawodowców uzyskali informację na temat zawodów, brali udział w przedstawieniu teatralnym oraz warsztatach podczas których mogli spróbować swoich sił w prezentowanych zawodach. Uczniowie po spotkaniu byli bardzo zadowoleni z uzyskanych informacji, które na pewno pomogą w wyborze szkoły  oraz dalszej drogi kształcenia.

Dzień Zawodowy