15 maja 2023

W ostatnim tygodniu kwietnia uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową, a 9 maja 2023r. odbył się egzamin praktyczny. Przystąpiło do niego 47 uczniów klas czwartych i pięcioro uczniów klas piątych. Nasi młodzi rowerzyści pod czujnym okiem przedstawicieli Policji oraz nauczyciela techniki pokonali trudną trasę egzaminacyjną. Wszystkim uczniom towarzyszyły bardzo silne emocje, były nawet łzy szczęścia i mnóstwo okrzyków radości i zadowolenia. W rezultacie 52 uczniów i uczennic klas czwartych i piątych otrzyma niebawem karty rowerowe i będzie mogło samodzielnie poruszać się po drogach.

Dziękujemy bardzo Policji za przeprowadzenie egzaminu, cierpliwość i wyrozumiałość dla naszych zdających.

Egzamin na kartę rowerową