15 października 2021
#ErasmusDays

Nasza szkoła już od 6 lat uczestniczy w projektach Erasmus+. Ich głównym celem jest rozwijanie kompetencji kluczowych, takich jak komunikacja w języku obcym, umiejętność uczenia się, rozwój przedsiębiorczości czy świadomość i ekspresja kulturalna. Nasz pierwszy projekt "Mózgi w szkole. Wiedza jest potęgą!" otrzymał wiele nagród i wyróżnień, łącznie z dostrzeżeniem jego znaczenia przez Komisję Europejską w Brukseli. Aktualnie realizujemy kolejne projekty - UNIWERSALNY JĘZYK SZTUKI (zakładający międzynarodowe spotkania uczniów) oraz PRZEZ DWUJĘZYCZNOŚĆ DO PRZYSZŁOŚCI (umożliwiający zagraniczne szkolenia dla nauczycieli). Dzięki tym spotkaniom i wyjazdom rozwijamy się wszechstronnie, a dodatkowo tworzymy różnorodne materiały i publikacje. Zachęcamy do odwiedzenia naszych projektowych stron.