08 października 2019

Dzień 26 września 2019 roku był wyjątkowy w naszej szkole. Dlaczego? Ponieważ tego dnia obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Już od rana uczniowie mogli zacząć bawić się w grę przygotowaną przez nauczycieli języków obcych. Zabawa polegała na odnalezieniu specjalnych kartek z wydrukowanym kodem QR. Każdy kod zawierał pytanie, a zadaniem ucznia było zapisanie odpowiedzi na karcie. Uczniowie pracowali samodzielnie lub w maksymalnie trzyosobowych grupach. Ci, którzy odpowiedzieli na część pytań poprawnie, otrzymali cukierka oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowany button – przypinkę.

Gratulujemy wszystkich uczniom i zachęcamy do udziału w kolejnych imprezach językowych!

P.S. To już druga impreza, podczas której uczniowie mogli zebrać butony. Za udział w imprezach językowych uczeń otrzymuje specjalny buton. Zebranie 6 butonów do maja 2020 r. i pokazanie ich komisji konkursowej, nagrodzone zostanie wstawieniem oceny cząstkowej “celującej” wagi 5 z języka angielskiego.