05 czerwca 2023

W sobotę 3 czerwca po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Piękna pogoda i moc atrakcji przyciągnęły wielu chętnych, którzy skorzystali z całej masy fantastycznych atrakcji. Można było pojeździć konno, zajrzeć do samochodu wojskowego, radiowozu i wozu strażackiego, wziąć udział w rozmaitego rodzaju konkurencjach sportowych, przyjrzeć się szkoleniu psów ratowników, zjeść pyszne ciasto, smakowitą kiełbaskę lub hotdoga, zrobić tymczasowy tatuaż, zapleść kolorowe warkoczyki, poeksperymentować, postrzelać na laserowej strzelnicy, podpatrzyć iluzjonistkę i jej niezwykłe sztuczki, posłuchać naszych szkolnych piosenkarzy, obejrzeć występy taneczne i krótkie formy teatralne, zagrać w planszówki, puszczać bańki, pobawić się masami sensorycznymi, a to wciąż tylko część naszej sobotniej oferty. Zwieńczeniem całej imprezy była loteria fantowa i jej nagroda główna, czyli ufundowany przez firmę Impakt z Mosiny podświetlany fotel gamingowy.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

Festyn Rodzinny