Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

15 listopada 2019
Na początku listopada w  naszej szkole kolorowo i wesoło obchodziliśmy Dzień Postaci z Baśni
Pod koniec października odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty edukacyjne prowadzone przez

W środę 28.02.2018r. w hali sportowej w Dopiewie odbył się powiatowy turniej piłkarski

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W turnieju brało udział 6 z 8 zgłoszonych wcześniej zespołów. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, w których mecze toczyły się systemem „Każdy z każdym”.

Zespół SP1 Mosina trafił do grupy z SP Kicin oraz SP Paczkowo – mecze rozgrywane były od godziny 10:30 do godziny 12:00. Nasi chłopacy wygrali pierwszy mecz z Paczkowem 4:0, a następnie zremisowali z SP Kicin 1:1, ostatecznie zajmując 1 miejsce w grupie B.

Wcześniej swoje mecze toczyły drużyny z grupy A : SP Buk, SP2 Luboń, SP Dopiewo – mecze rozgrywane od godziny 9:00 do 10:30. W tej grupie zwyciężył drużyna SP2 Luboń.

W finale imprezy spotkały się drużyny SP2 Luboń i SP1 Mosina. W meczu tym lepsi okazali się uczniowie z Lubonia wygrywając 4:2. Na uwagę zasługuje fakt, że nasi chłopcy rozgrywali mecz finałowy po 5 minutowej przerwie po rozgrywkach grupowych, natomiast drużyna z Lubonia miała 1,5 godzinną przerwę na regenerację sił.

Najlepszym strzelcem w naszej drużynie okazał się Jakub Kleiber, zdobywca 6 bramek. Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra bramkarza Jasia Fornaha ucznia klasy 2b.

Brawo młodzi piłkarze!

Gratulacje także należą się rodzicom, którzy wychowali tak utalentowanych zawodników

i pozwalają na treningi w klubach sportowych, umożliwiając im tym samym powiększanie swych umiejętności technicznych. Podziękowania także należą się trenerom zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach.