15 kwietnia 2024

10 kwietnia 2024 roku na Malcie w Poznaniu odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła reprezentowana była w kategorii dziewcząt i chłopców. Obie drużyny uplasowały się na II miejscu i awansowały do finału wojewódzkiego w Żerkowie. Najlepszy indywidualny wynik uzyskała Marta Piotrowska z klasy VIII A, która zajęła III miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:

II miejsce – Marta Piotrowska VIII A, Gabriela Szykulska VIII A, Liliana Dengusiak VIII B, Zofia Skrzypek VII A, Zofia Haufa VII A, Martyna Kula VIII A, Weronika Grzegorczyk VII B (rezerwa);

Skład drużyny chłopców:

II miejsce – Mateusz Jankowiak VII A, Michał Poźniak VIII A, Wojciech Pawlak VII A, Filip Gadomski VII B, Marcin Kaczmarczyk VIII A, Marcel Taczała VIII A.

Finał Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych