27 lutego 2019

20 lutego w Zalasewie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z Komornik, Zalasewa, Skórzewa i SP 1 z Mosiny. Wszystkie te zespoły grały na podobnym poziomie i dlatego prawie każdy mecz do samego końca nie był łatwy do rozstrzygnięcia. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając III miejsce w powiecie poznańskim.

Reprezentacja naszej szkoły:

Wojciech Fajfer III A, Tobiasz Trzeciak III A, Szymon Glinkowski III B, Norbert Wojna VIII B, Paweł Cwojdziński III C, Filip Dudziak III C, Kacper Krystkowiak  III C, Maksymilian Witkowski III C, Jacek Fajfer VII B, Marcel Czajka VIII B, Nikodem Cymerlik VIII C, Olaf Sokołowski VIII C.

Gratulacje!

Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Chłopców