09 kwietnia 2024
Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt

4 kwietnia 2024 r. w hali Ośrodka Sportu w Kórniku odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt starszych. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół, tj. SP Suchy Las, SP 1 Kórnik, SP2 Puszczykowo, SP Rokietnica, SP Jeziorki, SP Lusówko, SP Kicin, SP 2 Plewiska, SP Zalasewo i SP 1 Mosina. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach. Reprezentacja naszej szkoły przy dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach w grupie nie weszła do finału. Dziewczęta w każdy meczu wykazały się dużymi umiejętnościami. W rezultacie dziewczęta z SP1 Mosina uplasowały się między V-X miejscem.

Skład drużyny:

Marta Piotrowska VIII A, Oliwia Płaczek VIII A, Nel Rosić VIII A, Gabriela Szykulska VIII A, Nikola Grzywacz VIII A, Liliana Dengusiak VIII B, Aleksandra Dunajewska VIII B, Julia Marcinkowska VIII B, Nadia Matecka VIII A, Zofia Skrzypek VII A, Marharyta Dmytriienko VII A, Zofia Haufa VII A.