08 marca 2024
Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

4 marca 2024 r. w hali Szkoły Podstawowej w Kleszczewie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół, tj. SP Plewiska, SP Przeźmierowo, SP Kleszczewo, SP Radzewo, SP Puszczykowo, i SP 1 Mosina. Turniej rozegrany był w dwóch grupach.

Reprezentacja naszej szkoły już w pierwszym meczu trafiła na mocny zespół, zwycięzcę turnieju, co wywarło ogromny wpływ na dalszą grę. W rezultacie SP1 Mosina uplasowała się na V miejscu w finale powiatu.

Skład drużyny:

Wojciech Kwiatkowski VI C, Stanisław Borowski VI C, Paweł Blumczyński VI C, Borys Latecki VI C, Wiktor Tojek VI C, Adam Chmielewski VI C, Stanisław Tomaszewski VI C, Kacper Paluch VI A, Filip Paluch VI A, Bartosz Zydorczyk VI A, Nikodem Halek VI B, Adam Szabelski VI B, Wojciech Zych VI B, Dorian Czułkowski VI B.