14 marca 2023

Dnia 8 marca 2023 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział pięć szkół, tj. SP Buk, SP2 Plewiska, SP Przeźmierowo, ZSP Dopiewo i SP1 Mosina. Nasza reprezentacja z wielkim zapałem walczyła o każdą bramkę, jednak ostatni, wyrównany  mecz z drużyną z Plewisk, oddalił marzenia o medalu. Po trudnej walce reprezentacja z SP1 Mosina wywalczyła IV miejsce.

Skład drużyny:

Marta Piotrowska VII A, Liliana Dengusiak VII A, Nel Rosić VII A, Lena Skalska VIII D, Dominika Florek VIII D, Gabriela Demut VIII D, Maja Rożek VIII D, Kaja Obidzińska VIII D, Emilia Tomaszewska VIII D, Liwia Woźniak-Klonowska VIII D, Maria Kapczyńska VIII D, Maria Trzeciak VIII D, Lena Bereta VIII D.

Gratulacje!

Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt