03 października 2023

28 września 2023 r. w Krośnie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji chłopców młodszych przystąpiło 13 szkół z powiatu, a u dziewcząt starszych 12. Reprezentacja chłopców w Igrzyskach Dzieci uplasowała się na III miejscu, co pozwoliło im awansować do finału wojewódzkiego. Dziewczęta starsze z problemami zdrowotnym wywalczyły tym razem IV miejsce.

Skład drużyn:

I miejsce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) –Martyna Kula VIII A, Gabriela Szykulska VIII A, Marta Piotrowska VIII A, Liliana Dengusiak VIII B, Wiktoria Karaśkiewicz VI A, Zofia Haufa VII A, Helena Witczak VI B (rezerwa);

I miejsce (Igrzyska Dzieci) – Paweł Blumczyński VI C, Kacper Paluch VI A, Stanisław Borowski VI C, Adam Chmielewski VI C, Wojciech Kwiatkowski VI C, Stanisław Borowski VI C.

Gratulujemy wspaniałego występu !

Beata Gryza (opiekun drużyny dziewcząt starszych)

Beata Gryza i Jędrzej Pinkowski (opiekunowie drużyny chłopców młodszych)

Finał Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych