10 maja 2022
Finał Powiatu w 4- boju Lekkoatletycznym

28 kwietnia 2022 roku w Luboniu odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział 12 szkół. Każda 6-osobowa reprezentacja zmierzyła się z czterema konkurencjami lekkoatletycznymi, tj. bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m. Po bardzo zaciętej walce udało się naszej drużynie zdobyć I miejsce, prowadząc 117 punktami przed drugim zespołem z SP1 w Puszczykowie i awansować do etapu rejonowego w Szamotułach.

Skład drużyny:

Marta Piotrowska VI A (LDK), Sandra Błaszyk VII B (LDK),  Maja Rożek VII D (LDK), Kaja Obidzińska VII D (LDK), Anna Shevchenko V A, Wiktoria Karaśkiewicz IV A (LDK), Martyna Kula VI A (LDK rezerwa), Gabriela Szykulska VI A (LDK rezerwa).

Wyniki indywidualne:

II m-ce w 4 konkurencjach – Marta Piotrowska VI A,