05 kwietnia 2019

28 marca przy poznańskiej Malcie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Jedną z drużyn reprezentujących naszą Szkołę stworzyły najstarsze dziewczęta. Mimo ogromnego zmęczenia oraz drobnych kontuzji (5 z nich uczestniczyło  w Finale Wojewódzkim dzień wcześniej), dziewczęta pobiegły świetnie i zdobyły srebrne medale Mistrzostw Powiatu, jednocześnie awansując do  Finału Wielkopolski. Będą to trzecie Finały Wielkopolski w tym roku szkolnym.  Do tej pory nasze biegaczki zdobyły już 3 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych  oraz 4 miejsce w aerobiku! Gratulujemy i życzymy udanego startu.

Skład: M. Andrzejewska,  N. Idkowiak,  M. Kordylewska,  H. Madej,   Z. Kubiak, W. Rożek, M. Siewierska, J. Żurawska, K. Walkowiak

Finał Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych