10 października 2022
Finał Rejonu Teren Poznań Wschód
– Festiwal Sztafet

3 października 2022 roku we Wrześni odbył się Festiwal Sztafet - Finał Rejonu Teren Poznań Wschód. Nasza szkoła wystawiła w sztafecie szwedzkiej dwie reprezentacje dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta młodsze uzyskały najlepszy czas i z pierwszego miejsca awansowały do finału wojewódzkiego. Dziewczęta starsze z drugiego miejsca również postarały się o awans, który odbędzie się 6 października 2022 roku na Golęcinie w Poznaniu.

Skład zespołu:

I miejsce (Igrzyska Dzieci) – Anna Shevchenko VI A, Martyna Kula VII A, Marta Piotrowska VII A, Gabriela Szykulska VII A, Helena Witczak VI B (rezerwa);

II miejsce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – Sandra Błaszyk VIII B, Kaja Mruk VIII B, Kaja Obidzińska VIII D, Lena Skalska VIII D, Julia Żelazna VIII B (rezerwa), Liwia Woźniak VIII D (rezerwa).

Gratulujemy wspaniałego występu!