29 maja 2019
Finał Rejonu Teren Poznań Wschód w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej, Środa Wielkopolska

Dnia 21 maja 2019 roku na stadionie Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej odbył się Finał Rejonu Teren Poznań Wschód (1/4 województwa) Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej. Każdy z uczestników rywalizował w indywidualnych konkurencjach zdobywając punkty, które dały rezultat w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Cała drużyna spisała się znakomicie, co dało jej III lokatę i awans do finału wojewódzkiego.

Najlepsze indywidualne rezultaty:

Hamlet Baghdasaryan VIII B – III miejsce – 100 m,

Wojciech Fajfer III A GIM – I miejsce – rzut oszczepem,

Jacek Fajfer VII B – II miejsce – skok w dal,

Szymon Glinkowski III B – III m-ce – pchnięcie kulą,

Filip Dudziak III C – V m-ce – skok w dal,

Mateusz Ceglarz VII B – V m-ce – 100 m,

Hubert Florek VII A – VI m-ce – 1000 m,

Paweł Cwojdziński III C GIM – VI miejsce - 600 m,

Sztafeta 4x100 m – II miejsce (Hamlet Baghdasaryan VIII B, Filip Dudziak III C, Wojciech Fajfer III A GIM, Jacek Fajfer VII B)

Naszą szkołę reprezentowali również:

Oskar Piłat VIII A (300 m), Wojciech Bobkiewicz III A GIM (300 m), Mateusz Jakubowski VII C (1000 m), Jakub Kaczmarek (600 m), Tobiasz Trzeciak III A (600 m) Mikołaj Grzywacz VIII A (pchnięcie kulą), Maksymilian Witkowski III C GIM (pchnięcie kulą). Gratulacje dla całej drużyny !!!